Guestroom Hannover Messe

Oblíbené u hostů
Privát

Hannover, NěmeckoKäte-Werner-Straße 5 B, 30519

Orientační cena za noc pro 2 osoby~6 348 Kč

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 2 hosty
  • Až 17 m²
  • Sprcha bez prahu
  • Ložnice: 1

Ceny a dostupnost

Orientační cena za noc pro 2 osoby: ~6 348 Kč

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O ubytování v soukromí

Ubytování Guestroom Hannover Messe najdete v lokalitě Hannover. Koupelny jsou sdílené. Jídlo si lze připravit ve sdílené kuchyni.

V nabídce jsou pokoje. Všechny mají fén, psací stůl a sprchu bez prahu. Některé mají také balkon nebo terasu. Některé pokoje mají televizi. V některých pokojích máte výhled na zahradu.

Hosté mohou využívat terasu. „Friedhofsmuseum Hannover“ leží 1,1 km od ubytování.

Hosté mají Wi-Fi zdarma a mohou si nechat zavazadla v úschovně. K dispozici je bezplatné parkování.

Vzdálenosti k vybraným místům

Privatmuseum Walter Reinhardt – Villa Potzlach2,5 km vzdušnou čarou
TUI Arena3,2 km
Alte Leine3,8 km vzdušnou čarou
Expo Plaza Hannover4,1 km

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Vyhovuje toto ubytování v soukromí vašim potřebám?

Možnosti ubytování

Porovnat pokoje

Porovnejte velikost a vybavení jednotlivých pokojů. Kliknutím na název zobrazíte podrobnosti.

Pokoj nebo apartmánPlochaPosteleBalkon nebo terasa
Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a balkonem · 12 m²12 m²Velká manželská postel (velikosti King)Ano
Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a balkonem · 12 m²12 m²Velká manželská postel (velikosti King)Ano
Dvoulůžkový pokoj Economy s manželskou postelí13 m²2 × Samostatná postel-
Dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí17 m²Velká manželská postel (velikosti King)-

„-“ znamená nepotvrzenou informaci, nikoli chybějící vybavení.

Pomoc s výběrem
Pomoc s výběrem
Vyberte si vybavení
Další požadavky

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Vyberte počet hostů a požadované vybavení a porovnejte pokoje v ubytování Guestroom Hannover Messe. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat

Vybavení v každém ubytování

  • Pračka v pokoji nebo apartmánu
  • ručníky
  • fén
  • lednice
  • psací stůl

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a balkonem

▾

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a balkonem

▾

Dvoulůžkový pokoj Economy s manželskou postelí

▾

Dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí

▾

Guestroom Hannover Messe - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkování zdarma
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Terasa
  • Úschova zavazadel

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezdod do

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Hosté mladší 18 let se mohou přihlásit pouze s rodičem nebo zákonným zástupcem.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Parkování

K dispozici je bezplatné parkování.

Poplatky a záloha

Ubytování může vyžadovat zálohu ve výši 600 EUR.

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování - původní jazyk

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Při příjezdu předložte platný průkaz s fotografií a kreditní kartu.

Speciální požadavky závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny.

Hosté, kteří ještě nedovršili věku 18 let, se mohou ubytovat pouze s rodičem nebo zákonným zástupcem.

Spravováno soukromým hostitelem

Jazyky
  • německy
  • anglicky
  • vietnamština
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je železniční stanice „Hannover Messe/Laatzen“ od ubytování „Guestroom Hannover Messe“?

Železniční stanice „Hannover Messe/Laatzen“ se nachází 1,8 km vzdušnou čarou od ubytování.

Jak daleko je letiště „Hannover Airport“ od ubytování „Guestroom Hannover Messe“?

Hannover Airport se nachází 16,7 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Průměrné hodnocení z 313 recenzí hostů je 8,7/10 . Přečtěte si recenze privátu Guestroom Hannover Messe nebo přidejte vlastní.

Anna07 - 2025
10/10
★★★★★

Zjistili jsme, že Chu i jeho rodina jsou mimořádně milí a vstřícní lidé. Prostředí bylo čisté a klidné, kuchyň dobře vybavená a pobyt celkově velmi pohodlný. Rozhodně doporučujeme zůstat a sami zažít tu kvalitu.

ℹ) Recenze Guestroom Hannover Messe nevyjadřují stanovisko hannover-rooms.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Guestroom Hannover Messe - srovnání cen

Porovnáváme cenu tohoto ubytování s ubytováními ve stejném městě. Typická cena: polovina ubytování je levnější, polovina dražší.

Stejný standard: ubytování bez uvedeného standardu

Toto ubytování
~6 348 Kč
Typická cena
~2 950 Kč

Dražší než 8 z 10 ubytování bez uvedeného standardu v tomto městě.

Porovnané ubytování bez uvedeného standardu: 126

Stejný standard a vybavení

Toto ubytování
~6 348 Kč
Typická cena
~2 490 Kč

Toto ubytování je o 155 % dražší než typická cena této skupiny.

Ubytování bez uvedeného standardu s rodinnými pokoji: 46

Za podobnou cenu

~5 396 Kč – ~7 300 Kč

  • Porovnaná ubytování 25
  • Lépe hodnocená než toto ubytování 3
  • S bazénem 0
  • Se snídaní 1
Ceny za noc pro 2 dospělé jsou orientační. Ověřte si cenu pro svůj termín.
Více o srovnání

Srovnání zahrnuje ubytování ze seznamu tohoto města s cenou ve stejné měně, za pokoj pro 2 dospělé přepočtený na noc. Ceny jsou orientační (přesná cena se zobrazí po výběru termínu pobytu). Ve velkých městech bereme v úvahu nejčastěji hodnocená ubytování.