Hotel Adriatic

Kronsbergstr.15, 30880 Hannover, Německo

  • Až pro 4 hosty
  • Až 25 m²
  • Ložnice: 1

Hotel Adriatic nabízí ve městě Hannover rodinné pokoje a bezplatné Wi-Fi. K místu „aquaLaatzium“ je to 670 m. Od ubytování dělí místo „Alte Leine“ 1,9 km.

Ve všech pokojích jsou k dispozici vlastní koupelna a televize. Hosté zde mohou využít parkoviště, bar a restauraci. Nabízené pokoje mohou mít až 25 m². Některé pokoje zahrnují jednu ložnici. Ubytovat se zde mohou nejvýše čtyři osoby.

Vzdálenosti k vybraným místům

Expo Plaza Hannover1,7 km
Jezero Maschsee5,5 km
Hannover Hlavní8,2 km
HCC Hannover Congress Centrum9,3 km

Vyberte data a zobrazte ceny

Jak zjistit dostupnost ubytování Hotel Adriatic?

Vyberte termín pobytu a klikněte na „Zobrazit dostupnost“. Pokud ubytování nebude k dispozici, uvidíte podobná ubytování v daném termínu nebo návrhy jiných termínů.

Nabídka pokojů

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

  • vlastní koupelna

2 osoby18 m²vlastní koupelna

Hotel Adriatic - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkování zdarma
  • Rodinné pokoje
  • Restaurace
  • Bar

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezdod do

Děti a přistýlky

Hosté musí být starší 18 let pro check-in.

Vítáme děti všech věkových kategorií.

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Důležité informace

Please note that the hotel reception operates reduced opening hours during the month of August.

Please note that check-in is also possible between 09:00 and 11:30.

Jazyky
  • německy
  • anglicky
  • italsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Hotel Adriatic na mapě: Hannover

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Hotel Adriatic“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 17:00 do 22:00. Odhlášení: od 06:00 do 11:30.

Je u objektu „Hotel Adriatic“ k dispozici parkování?

Parkování je k dispozici.

Je v ubytování „Hotel Adriatic“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Pro kolik hostů je Hotel Adriatic určen?

Ubytování je určené až pro 4 hosty.

Má Hotel Adriatic restauraci nebo nabízí snídani?

V ubytování je restaurace.

Nabízí Hotel Adriatic vybavení pro rodiny?

Na místě je k dispozici vybavení pro rodiny.

Jak daleko je Hannover Messe/Laatzen od ubytování „Hotel Adriatic“?

Hannover Messe/Laatzen se nachází 260 m od ubytování.

Jak daleko je od ubytování „Hotel Adriatic“ nejbližší letiště?

Forschungsflughafen Braunschweig-Wolfsburg se nachází 51,8 km od ubytování.

Recenze ubytování Hotel Adriatic

Průměrné hodnocení z 85 recenzí na Booking.com je 7,9/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

Silke 06 - 2026
8/10

Naprostá špička - 100/100!!! Byl to pro nás nejlepší hotel i restaurace, které jsme kdy navštívili, a určitě se sem v budoucnu vrátíme. Personál byl velmi srdečný a vstřícný, opravdu se o nás staral a dokonce nám pomohl s check-inem uprostřed noci. Jídlo bylo výborné, bohaté a čerstvé, a to večer i ráno.

ℹ) Recenze Hotel Adriatic nevyjadřují stanovisko hannover-rooms.com.

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10