Smart Hostel by Landgasthof Velber 24h7d

Schusterbrink 5, 30926 Hannover, Německo

  • Až pro 4 hosty
  • Až 30 m²
  • Ložnice: 2

K dispozici jsou pokoje o rozloze až 30 m². Jeden pokoj může mít až dvě ložnice. Některé pokoje mohou ubytovat až čtyři osoby. Ve vybraných pokojích mohou hosté využít vlastní koupelnu a sprchu. Během pobytu jsou k dispozici parkoviště a Wi-Fi. Volksbad Limmer leží 2,6 km od ubytování. Ubytování a místo „ND-H 246“ dělí 1,6 km.

Smart Hostel by Landgasthof Velber 24h7d je hotel ve městě Hannover.

Vzdálenosti k vybraným místům

Hannover Hlavní8,4 km
Jezero Maschsee10 km
HCC Hannover Congress Centrum10 km
Fössebad3,1 km

Vyberte data a zobrazte ceny

Průměrná cena za noc: ~2 229 Kč

Jak zjistit dostupnost ubytování Smart Hostel by Landgasthof Velber 24h7d?

Vyberte termín pobytu a klikněte na „Zobrazit dostupnost“. Pokud ubytování nebude k dispozici, uvidíte podobná ubytování v daném termínu nebo návrhy jiných termínů.

Nabídka pokojů

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

  • vlastní koupelna
  • streamovací služby
  • set na čaj a kávu

2 osoby16 m²vlastní koupelna

Smart Hostel by Landgasthof Velber 24h7d - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkování zdarma
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Expresní přihlášení a odhlášení
  • Společenské prostory

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezdod do

Děti a přistýlky

Hosté musí být starší 18 let pro check-in.

Vítáme děti všech věkových kategorií.

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Důležité informace

Vezměte prosím na vědomí, že restaurace je v úterý a v neděli zavřená.

K zajištění rezervace je nutná platba předem převodem.

Po rezervaci obdržíte instrukce k bankovnímu převodu.

Jazyky
  • německy
  • anglicky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Smart Hostel by Landgasthof Velber 24h7d na mapě: Hannover

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Smart Hostel by Landgasthof Velber 24h7d“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 14:00 do 23:30. Odhlášení: od 06:30 do 10:00.

Je u objektu „Smart Hostel by Landgasthof Velber 24h7d“ k dispozici parkování?

Parkování je k dispozici.

Je v ubytování „Smart Hostel by Landgasthof Velber 24h7d“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Pro kolik hostů je Smart Hostel by Landgasthof Velber 24h7d určen?

Ubytování je určené až pro 4 hosty.

Nabízí Smart Hostel by Landgasthof Velber 24h7d vybavení pro rodiny?

Na místě je k dispozici vybavení pro rodiny.

Kde se nachází Smart Hostel by Landgasthof Velber 24h7d?

Ubytování se nachází ve městě Hannover.

Jak daleko je Letter od ubytování „Smart Hostel by Landgasthof Velber 24h7d“?

Letter se nachází 2,7 km od ubytování.

Jak daleko je od ubytování „Smart Hostel by Landgasthof Velber 24h7d“ nejbližší letiště?

Flughafen Hannover-Langenhagen se nachází 10,5 km od ubytování.

Recenze ubytování Smart Hostel by Landgasthof Velber 24h7d

Průměrné hodnocení z 14 recenzí na Booking.com je 7,2/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O Smart Hostel by Landgasthof Velber 24h7d zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na hannover-rooms.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10